!کتاب فانتزی

!!!درود بر فانتزی دوستان

 
potter more..........انیترنت جادویی!
نویسنده : pkpan - ساعت ۸:٥٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٤ تیر ۱۳٩٠
 

پاتر مور

سلام!

خبرش قدیمیه؟؟؟   اشکال نداره!انیشخند

این خبر به نقل از سایت طرفداران فانتزی(طبق معمول! آخه بعضی سایتا فقط دنبال اینن که ببینن فلانی تو فلان فیلم دماقشو گرفته.....سرماخورده.....البته این سایتا فرهنگینا! ) که البته خودش از سایت دمنتور نقل کرده.....فقط اینکه یه چیزی قبل از خبر بگم! قصد نا امید کردنتون رو ندارم اما فکر نمیکنم که عضویت در این سایت(پاتر مور) مجانی باشه....چون آخه اگه این دوستان باهوش باشن که نمیان همینطوری الکی به من و شما سرویس بدن ، میان؟ (گفتم اگه باهوش باشن ..... اگه مجانی بود حتما نیستن!)

این شما و این هم خبر:

امروز بالاخره راز پروژه ی "پاتر مور"( پاتر بیشتر ) که در چند روز گذشته در داغ ترین خبرها قرار گرفته بود منتشر شد و همه توانستند از نتیجه این پروژه مخفی ( که گمانه زنی های زیادی درباره اش وجود داشت ) مطلع شوند .


جزئیاتی از این پروژه را به نقل از وبسایت دمنتور برای شما نقل می کنیم :

پاترمور تجربه ای بی نظیر از مطالعه کتاب، با جزئیات بیشتر داستان و امکان اشتراک گذاری کاربران است ... !

نقل قول:

بخش هایی از صحبت های رولینگ:
“تجربه ی خواندن کتاب ها بصورت آنلاین، بصورتی که تاکنون شاهد آن نبوده اید. اسم آن پاترمور است. داستان همان است، اما با تغییری بسیار مهم: یعنی خود شما. بخش مهم این سایت شما هستید. همان طور که مطالعه داستان به تصور و خیال نیاز دارد، پاترمور هم به همین صورت عمل می کند. اما با شرکت شما. تجربه ای امن، منحصر به فرد و آنلاین از مطالعه کتاب های هری پاتر. پاترمور جایی خواهد بود که طرفداران هری پاتر می توانند داستان های خود را به اشتراک بگذارند، شرکت کنند و چیزهای جدید کشف کنند. علاوه بر این کتاب های صوتی دیجیتال و نسخه های الکترونیکی کتاب هم در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
پاترمور برای همه از ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت. فقط جغدها را دنبال کنید.”یک میلیون طرفدار در تاریخ 9 مرداد به پاترمور دسترسی پیدا می کنند. یعنی روز تولد هری پاتر. سایت برای همگان در مهر 1390 در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پاترمور شما داستان را دنبال می کنید، در گروه بندی شرکت می کنید و به یکی از چهار کلاس می روید و یک چوب جادو هم دریافت می کنید.

رولینگ می خواهد سرگذشتی طولانی از زندگی مک گوناگل بنویسد. از کودکی او، شغلش در وزارت سحر و جادو و زندگی شخصی وی.

رولینگ گفت اگر هنگام گروه بندی وارد گریفیندور نشدید، بخش های خیلی ویژه ای برای گروه خودتان دریافت می کنید.

رولینگ گفت کتاب فیزیکی (واقعی) دائره المعارف، بالاخره منتشر خواهد شد اما گفت مطمئن هم نیست.

علاوه بر این گفت میخواهد داستان زندگی ورنون و پتونیا را هم بگوید.


نقل قول:

طبق برخی گزارش ها، پاترمور هنگام افتتاح فقط در مورد هری پاتر و سنگ جادو فعالیت می کند و سال آینده سراغ کتاب دوم و بقیه کتاب ها خواهد رفت.

برای فعالیت در پاترمور باید عضو آن شد که فعلا به یک میلیون نفر خوش شانس اجازه دسترسی زودتر داده می شود و دسترسی بقیه، پایان تابستان و اوایل مهر باز می شود.

سایت پاترمور کاملا بصورت اینتراکتیو خواهد بود و به مکان های مختلف میتوانید سر بزنید و با بقیه در ارتباط باشید. به عبارتی دیگر مانند هاگوارتز مجازی عمل می کند.

در پاترمور رقابت، مسابقه، داستان نویسی و فعالیت های مختلف و متنوعی انجام می گیرد.

پاترمور پولی نیست و خدمات آن رایگان است اما برای کتاب های الکترونیک حتما باید هزینه آن را پرداخت کرد.

رولینگ گفته علاوه بر جزئیات داستان های هری پاتری که تا الان اعلام کرده منتشر می کند، نوشته های دیگری هم در مورد داستان هری پاتر دارد که بعدا به سایت اضافه می شوند.