!کتاب فانتزی

!!!درود بر فانتزی دوستان

 
درن شان== این نویسنده ی همیشه پایدار!
نویسنده : pkpan - ساعت ٢:٤٧ ‎ق.ظ روز جمعه ٥ شهریور ۱۳۸٩
 

نویسنده ی پایدار!

طبق خبر سایت darrenshanfans.ir این نویسنده ی باحال دوباره یکی از وبلاگ هاشو (آخه از وبلاگ بالا میره!) آپدیت کرده و نوشته:

در روزِ پنجشنبه و جمعه، با گذاشتنِ گیجی و حواس پرتی یک طرف، توانستم که از دستِ وظایفِ ویرایش‌هایم خلاص شوم. در حالِ حاضر دارم روی سریِ بعدی‌ای که قرارِ پس از حماسه‌ی لارتن کرپسلی بیاید، کار می‌کنم. نمی‌توانم چیزی در رابطه‌ با آن بگویم، غیر از اینکه تا به اینجا، پنج تا از کتاب‌هایش را نوشتم و فکر می‌کنم تقریبا تا پایانش هنوز خیلی مانده است. اگر همه چیز به خوبی پیش برود، می‌توانم امیدوار باشم نکاتِ بیشتری در رابطه ‌با آن را در سالِ آینده یا بعدش آشکار کنم. اما برای الان، باید خودم را راز دار نگه دارم. بابتش معذرت می‌خواهم، اما حداقل می‌توانید بفهمید که من ننشستم با شصتم بازی کنم!!

ادامه دارد!نیشخند


همیشه چند سال قبل از اینکه کتابی را منتشر کنم، شروع به نوشتنش می‌کنم، بنابراین، رازداری چیزِ جدیدی نیست. فقط این اولین باری است که در وبلاگم شما را از رازداری‌ام با خبر می‌کنم! تراز های زیادی برای فرآیندِ نوشتن وجود دارد، بیشترشان را خوانندگان نمی‌توانند ببینند، تنها چیزی که به حقیقت برای شما دوستان اهمیت دارد، خبرِ اتمامِ نوشتنِ محصول است. دوست دارم تا جایی که ممکن است، این تراز ها را با طرفدارانم تقسیم کنم، برای همین است که همواره شما را در وبلاگم نگه می‌دارم، بهتان اجازه می‌دهم بدانید که دارم کار می‌کنم، و همچنین در رابطه با پیش نویس‌‌ها، ویرایش‌ها و چرک‌نویس‌هایم و... صحبت می‌کنم.بنابراین، شاید الان به نظر برسد که دارم با صحبت‌هایم در مورد رازداریِ کار در فرآیند، شما را سرکار می‌گذارم، اما در حقیقت اینطور نیست. در سال‌هایی که می‌آید، اگر سری‌ها بیرون رفته و چاپ شوند، می‌توانید بگویید که از همان اول اخبارِ مربوط به آن را دنبال می‌کردید، قبل از اینکه حتی کسی در جهان بداند که موضوعِ این سری چه بوده است. باحال نیست؟

سرِ من به خاطرِ راست و ریست کردنِ کار‌های سایتم نیز شلوغ بود. هرچند سایت از دو ماهِ پیش به مردم نشان داده شده است، ما هنوز تغییرِ نهایی را رویش انجام نداده ایم(اگر بشود اینطوری گفت). چندین پیچیدگی کوچک‌ هم وجود داشت که طراحِ من روی‌ آن‌ها کار کرده است، و این نشان می‌دهد که حقیقتا در هفته‌ی گذشته، کنترلِ کامل سایت، به عهده‌ی من نبوده است.در حالِ حاضر، خودِ من در حالِ پر کردنِ کاستی‌های باقی مانده هستم، مثلا، در چند روز پیش، قسمت‌های «دیگر(Extras)»ِ سایت را به روز رسانی می‌کردم و کلا در آن ناحیه می‌پلکیدم، قسمتِ «سوال‌های معمول در رابطه با دارن» رو به روز رسانی کردم، قسمتِ لینک‌ها را دوباره سازماندهی کردم، و پابلو در راست و ریست‌کردنِ کمی از پیچیدگی‌های قسمتِ «یادآوری‌ها» کمکم کرد. بعد از هفته‌ای که می آید، برنامه‌ریزی کردم که از مطالبِ سایتِ قدیمی هم چیزهایی کپی کنم و در سایتِ جدید بگذارم. قسمتِ کاور‌هایی که قرار است بیاید، و قسمتِ دانلود‌ها. شاید قسمتِ روشن‌سازی را دوباره کمی سازماندهی کنم، و کمی هم به خاطرِ برخی از بیت‌ها و قسمت‌های اینجا و آنجا ناراحت شوم. و در آخر، بگویم که همه چیز درست خواهد شد!!! هورررا!!!!