!کتاب فانتزی

!!!درود بر فانتزی دوستان

 
فانتزی نویسان ایرانی غیرتی شدند!
نویسنده : pkpan - ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۸٩
 

کتاب فانتزی ایرانی

به گذارش سایت طرفداران فانتزی (ببین کپی پیست هم میکنم انقدر وجودشو دارم که بگم!) :::

 هشت نویسنده داستانهای فانتزی در قالب طرح انتشار کتابهای مناسب برای نوجوانان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دست به قلم می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر، این چهارمین گروه از نویسندگان داستان برای نوجوانان هستند که کار خود را برای نگارش داستانهای فانتزی، علمی و تخیلی به زودی آغاز می‌کنند.
هم اکنون کار نگارش کتاب توسط 3 گروه دیگر در زمینه‌های داستانهای آزاد برای نوجوانان، داستانهای مذهبی‌ و داستانهای طنز ادامه دارد.

متن کامل در ادامه مطلب ...


حمیدرضا شاه‌آبادی معاون تولید کانون عنوان کرد: هشت نویسنده هفته گذشته در نشستی با مدیر‌عامل کانون به بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه انتشار این کتابها پرداختند و در جریان سیاستهای حمایتی کانون در این زمینه قرار گرفتند.

وی با تاکید بر این نکته که کانون از چاپ کتابهای فانتزی حمایت می‌کند یادآور شد: در این زمینه مانند سه گروه دیگر ابتدا طرحهای نویسندگان طی دو هفته آینده از آنها دریافت خواهد شد و پس از تصویب در کانون و عقد قرارداد مناسب و قرار دادن امکانات در اختیار نویسندگان، کار نگارشِ آثار آغاز می‌شود ضمن این که این آثار در نشستهای گروهی این نویسندگان، مرحله به مرحله مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

شاه‌آبادی از محمدرضا یوسفی، حمید نوایی‌لواسانی، کاترینا ورزی، فریبا کلهر، مرجان فولادوند، لاله جعفری، فروزنده خداجو و جمال‌الدین اکرمی به عنوان نویسندگانی نام برد که قرار است در این طرح مشارکت کنند.

کتاب فانتزی: جای آرمان آرین خالیست....

چرا نمی خوان از این نویسنده قوی استفاده کنند؟؟؟؟؟