!کتاب فانتزی

!!!درود بر فانتزی دوستان

 
بسی رنج بردم در این سال هشت ..........عجم زنده کردم بر این دیموناتای مشت!
نویسنده : pkpan - ساعت ٢:٠٢ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٠ تیر ۱۳۸۸
 

درن شان در صدو هشتمین شانویل ماهانه از به پایان رسیدن کارهای نهایی کتاب دهم دیموناتا خبر داد.


"من آخرین تغییرات را بر روی کتاب دلاوران جهنم دهمین کتاب از سری دیموناتا در روز جمعه پنجم ژوئن به پایان رساندم! من در وبلاگم در مورد این کار مطالبی نوشته ام.

خوب، همه چیز تمام شد. من بعد از ظهر آخرین ویرایش ها و تغییرات را بر روی آخرین کتاب دیموناتا انجام دادم! بنابراین کار این مجموعه پس از هشت سال و چهار ماه به پایان رسید.

سفر پیچیده این کتاب از پنجم فوریه سال 2001 میلادی شروع شد. زمانی که من چیزهایی در مورد لرد لاس نوشتم! و الان که همه چیز تمام شده.

ادامش جالب تره!لبخندبه من زنگ بزن


موقعی که کتاب به پایان رسید. به هیچ عنوان آتش بازی نشد.برای اینکه من همیشه شعبده بازی رو در زمانهای مختلف و در تعدادی از کتابهام داشتم! من احساس به پایان رسیدن نمیکنم! برای اینکه باید بیشتر بنویسم!

من اولین پیش نویس کتاب ده را در جولای سال 2006 نوشتم! بنابراین این راه ـ به پایان رسیدن نوشتن کتاب دهم دیموناتا ـ سه سال به طول انجامید.

بعد از تمامی اینها من در ماه اکتبر یک تور خواهم داشت که همزمان با انتشار کتاب دهم به برخی از کشورها خواهم رفت که انتشار کتاب در آن کشور ها شروع می شود. که در همین تورها به پرسش ها جواب می دهم.


دلاوران جهنم دهمین کتاب از سری دیموناتا در یکم اکتبر سال 2009 میلادی در انگلستان و ایرلند و در آوریل/می 2010 در ایالات متحده آمریکا به فروش گذاشته خواهد شد.